جالبکده
سرگرمی

آدم ربایی فرازمینی ها

بتی و بارنی هیل زوج امریکایی هستند که ادعا شده در سپتامبر ۱۹۶۱ توسط فرازمینی ها ربوده شده اند.

  • آغاز ماجرا:

داستان این زوج که به آدم ربایی هیل شناخته شده است نخستین ادعایی بود که در این زمینه مطرح و در ابعاد وسیعی منعکس شد.ربوده شدن این زن و شوهر ‌به ۱۹ سپتامبر ۱۹۶۱ بازمی‌گردد، در این تاریخ اتومبیل بتی و بارنی هیل در لنگستر نیوهمپشایر در حال حرکت به سمت منزل بود.

آدم ربایی فرازمینی ها

آنها به دفعات نوری عجیب را در آسمان بالای سر خود مشاهده کردند و ماشین خود را برای مشاهده آن شی عجیب چند بار متوقف کردند.آخرین باری که آنها برای مشاهده آن شیء عجیب توقف کردند بارنی هیل وحشت زده به سمت اتومبیل دوید و از بتی خواست که فوراً سوار شود.

او فریاد زد آنها می خواهند ما را بدزدند و در همین حال با سرعت سرسام آور شروع به رانندگی کرد، ناگهان صدای عجیبی بر فراز و سقف اتومبیل آنها شنیده می‌شود و هر دوی آنها دچار خواب‌آلودگی شدیدی می شود‌.

آدم ربایی فرازمینی ها

پس از آنکه آنها به هوش می‌آیند خود را ۳۵ مایل دورتر از محل رانندگی می یابند و با نگاه کردن به ساعت متوجه می شوند که دو ساعت را در خواب و بی خبری بوده اند.

  • پس از حادثه:

روز بعد آنها گزارشی را از آنچه برایشان اتفاق افتاده بود به مقامات مسئول در پایگاه پلیس ارائه دادند و متعاقب آن توسط مسئولان کمیته بررسی پدیده های هوایی مورد بازجویی قرار گرفتند. ده روز بعد از این واقعه کابوس های شبانه بتی و بارنی هیل شروع شد که آنها را مجبور کرد با یک روانشناس معروف به نام دکتر بنیامین سایمون تماس بگیرند.

 معالجات روان درمانی روی این دو به مدت شش ماه ادامه یافت.

در جریان خواب مصنوعی(هیپنوتیزم) که برای معالجه آنها انجام شد جزئیات بیشتری توسط بتی و بارنی هیل بیان شد که در هر مورد اظهارات آنها با هم تطابق داشت‌. آنها در جریان هیپنوتیزم اظهار داشتند که پس از آنکه توسط بیگانگان فضایی به داخل سفینه برده شدند نمونه هایی از پوست و موی آنها برداشته شده است.

همچنین در جریان خواب مصنوعی، بتی هیل گفت که از رئیس آنها در مورد اینکه آنها از کجا می‌آیند پرسید. آنها در جواب وی تصویری سه بعدی از یک منظومه را نشان دادند که هر دو زن و شوهر در جریان هیپنوتیزم تصویر آن را به درستی است کردند؛ تصویری که آنها رسم کردند امروزه به تصویر گلیس معروف شده است.

آدم ربایی فرازمینی ها

نکته جالب این است که پس از این واقعه تمام مراکز علمی جهان از  سازمان ناسا گرفته ستاره شناسان آماتور تلسکوپ های خود را به سمتی که بتی هیل اشاره کرده بود نشان گرفتند.

هفت سال بعد این منظومه توسط دانشمندان با نام( زتا رتیکولی) کشف و مورد تائید قرار گرفت.

بعداً پزشک مربوط از سوی مقامات آمریکایی مورد فشار قرار گرفت تا موضوع ملاقات فرازمینی ها با خانواده هیل را انکار کند.

آدم ربایی فرازمینی ها

او هم گفت کسانی که تحت هیپنوتیزم قرار می گیرند ممکن است مطالبی را عنوان کنند که لزوماً صحیح نباشند و به این ترتیب سخنان بتی بارنی هیل هم از این قاعده مستثنا نبوده است.

ولی این سؤال بزرگ در ذهن ما باقی می ماند که آیا آنها واقعاً توسط فرازمینی ها ربوده شده‌اند یا نه؟

سایت جالبکده

منبع:هوش فرازمینی

منبع:ویکیپدیا

بیشتر بخوانید:

منطقه ۵۱

 

برچسب ها

‫۲ نظرها

  1. بازتاب: افشاگری های جنجالی در مورد فرازمینی ها - جالبکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا