جالبکده
سرگرمی

فال ماه تولد شما

متولدین این ماه دوست دارند زندگی، کار، تفریح و… همه چیز خود را متنوع و مهیج کنند. از آنجا که عاشق تنوع و هیجان هستند، برای کارهایی مثل تبلیغات، رسانه های گروهی، طراحی مد، و معماری مناسب هستند. متولدین فروردین در کارهایی که نیازمند خلاقیت است بسیار موفق خواهند بود.

سیاره حاکم بر شما، مریخ، رنگ مورد علاقه و خوش یمن، قرمز

 • اردیبهشت

متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستند. فقط کافی است منابع و فرجه کاری را به آنها بدهید تا سر موقع کار را به خوبی برایتان انجام دهند، و اصلا هم برایشان مهم نیست که آن کار چقدر خسته کننده ملالت آور بوده. این افراد بانکدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلم های خوبی خواهندشد.

سیاره حاکم بر شما: ناهید، رنگ مورد علاقه و خوش یمن: صورتی

 • خرداد

متولدین این ماه منبع انرژی هستند، و از صبر کردن هم خسته نمی شوند (مثل متولدین ماه اردیبهشت). از اینرو نیازمند حرفه هایی هستند که در آن فرد باید روی پای خود بایستد. آنها مکتشفین، مترجمین، و هتلدارهای خوبی می شوند چون این کارها مستلزم انرژی و نیروی فراوان است.

سیاره حاکم بر شما: عطارد، رنگ مورد علاقه و خوش یمن: سبز

 • تیر

متولدین این ماه شنوندگان بسیار خوب و برای درد و دل فوق العاده هستند. این افراد طبیعتا برای شغل هایی که نیازمند ارائه ی پند و اندرز است مثل مشاوره، حقوق، روانشناسی، روانپزشکی و تدریس بسیار مناسب هستند. اینها افرادی احساساتی هستند.

سیاره حاکم بر شما : ماه، رنگ مورد علاقه و خوش یمن: نقره ای

 • مرداد

بشاشیت و جمع گرایی بیش از حد، و توانایی متولدین این ماه برای القای زندگی و حیات حتی در کسل کننده ترین موقعیت ها، باعث می شود بتوانند رهبران فوق العاده ای شوند. این افراد همچنین در شغل هایی که در آن نیاز به تحرک، انگیزش و خلاقیت زیاد است هم موفق خواهند

سیاره حاکم بر شما: خورشید رنگ مورد علاقه و خوش یمن : طلایی

 • شهریور

تکیه کلام متولدین این ماه “تجزیه و تحلیل کن!” است. با توجه به همین علامت کارهایی به آنها داده شود تا بتوانند این نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء کنند. تحقیقات، اکتشاف، آزمایشات و تحقیقات پزشکی بهترین شغل های مناسب برای آنهاست.

سیاره حاکم بر شما: عطارد رنگ مورد علاقه و خوش یمن : سبز

 • مهر

این افسونگران خوش زبان در زمینه هایی قابلیت دارند که بتوانند از این سرمایه ای خدایی خود استفاده کنند. متولدین این ماه بهترین سیاستمداران، مشاوران تحصیلی و آموزشی، دلالان، و مشاوران خواهند بود. آنها افرادی منصف و بااخلاق هستند، و در شغل های که نیازمند قضاوت و انصاف است نیز بسیار موفق خواهند شد.

سیاره حاکم بر شما: ناهید رنگ مورد علاقه و خوش یمن : آبی

 • آبان

متولدین این ماه افرادی بسیار فردگرا هستند. آنها دوست دارند به سبک و مرام خود کار کنند و کسی در کار آنها دخالت نکند. به طور خلاصه بگویم، از رئیس و آقا بالا سر داشتن متنفرند. آنها می توانند موسسان شرکت، تاجران، مدیران، مشاوران خوبی باشند.

سیاره حاکم بر شما: پلوتون رنگ مورد علاقه و خوش یمن : قرمز

 • آذر

متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی ها می توانند در کارهایی مثل فروشندگی موفق شوند. آنها همچنین برنامه ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود. در هر کاری که با مشتری و ارباب رجوع سروکار داشته باشد، آنها موفق خواهند بود.

سیاره حاکم بر شما: مشتری رنگ مورد علاقه و خوش یمن : ارغوانی

 • دی

متولدین این ماه اشتیاق چندانی برای انجام کارهای بزرگ ندارند، و دوست دارند به حال خود باشند. آنها با اشیاء و لوازم بیجان رابطه ی بهتری برقرار می کنند تا آدم ها، شغل های مورد علاقه ی آنها کارهای نرم افزاری کامپیوتر، و مهندسی فناوری اطلاعات است. آنها مکانیک ها و تعمیرکارهای خوبی خواهند شد.

سیاره حاکم بر شما: کیوان رنگ مورد علاقه و خوش یمن : سیاه

 • بهمن

متولدین این ماه افرادی ترقی خواه، پی و آینده نگر هستند. بهتر است آنها در قسمت برنامه ریزی و سرپرستی شرکت به کار گمارده شوند. علاوه بر اینها، آنها ستاره شناسان، فالبینان، و طالع بینان بسیار خوبی خواهند شد. بله، آنها بیش از سایر مردم می توانند آینده نگری کنند.

سیاره حاکم بر شما: کیوان رنگ محبوب و خوش یمن : آبی فیروزه ای

 • اسفند

متولدین این ماه دنباله روهای بسیار خوبی هستند. آنها می توانند با کمک گرفتن و پیروی از کتاب راهنما، دشوارترین کارها را هم انجام دهند. آنها نایب رئیس جمهور، نائب وزیر و نایب رئیس و معاونان خوبی خواهند شد.

سیاره حاکم بر شما: نپتون رنگ محبوب: سبز و آبی ملایم

وبسایت جالبکده

منبع:نمناک

بیشتر بخوانید:

متولد خرداد ماه

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا