جالبکده
علمی

سؤالات جادو می‌کنند(بخش دوم)

امروز می‌خواهیم به ادامه مقاله سؤالات جادو می‌کنند بپردازیم امیدواریم که مقاله قبلی وبسایت جالبکده را مطالعه کرده باشید و از جادوی سؤالات حیرت زده شده باشید.

 •  درس نوزدهم:

یکی از اجزای مهم موفقیت این است که آزادانه جواب دریافت کنید برگردید به زمانی که والت دیسنی پادشاهی سحر آمیزش را ایجاد کرده بود او یک مسیر واحد از ورودی های مورد تقاضا داشت وار بدون عیب را معین کرد که همه مراحل یک پروژه را نمایش می‌داد و هر کسی در جایگاه خودش و پاسخ‌های گذشته آنها دعوت می شد تا با منابع ارتش ایجاد شده ترکیب شود و نتایج مشابهی با ویژگی‌های موارد ورودی ایجاد کنند.

شما مجبور نیستید در مسیر سازمان‌های هدایت شده باشید تا از این ابزار سود ببرید.

چگونه می توانستید توجه خود را به مسیرهای جدید معطوف کنید کدام مردم با کسانی شما روزانه با آنها کار می کنید می توانستید منابع زیاد و توانگری را ایجاد کنند اگر شما بپرسید.

سؤالات جادو می‌کنند(بخش دوم)

 

 • درس بیستم:

جوابهایی که ما دریافت می کنیم وابسته به سؤالاتی است که میخواهیم بپرسیم و می‌پرسیم همه موضوعاتی که منجر به کشف سؤالات خاصی می شوند به شما کمک می کند تا حالت مفید و مبتکری را به دست آورید برای مثال اگر یادگیری و پیشرفت کردن برای شما مهم باشد سؤالاتی مثل #اینکه چگونه می توانم این موقعیت را مورد استفاده قرار دهم تا در آینده بهتر عمل کنم؟#مطرح می‌شود که بسیار زیاد بر الگویی عاطفی منفی تکه تکه شده تأثیر خواهد گذاشت با دگرگونی‌های سخت اختصاصی شما ممکن است بپرسید بعد از گذشت ۱۰ سال آیا این موضوع اتفاق خواهد افتاد در ارتباط با دگرگونی های مرتبط با هم سؤالات مثل اینکه چه چیز دیگری می توانست بر این شخص تأثیر بگذارد و چگونه می توانم کمک کنم ممکن است پرسیده شود که سریع ترین راه برای حل تفاوت های شما و بیان دل سوزی شماست.

 

 • درس بیست و یکم:

موجودات زنده بشری موجودات مخلوقات حذف شده حیرت‌آوری هستند از همه این چیزها می توانیم به زمان های ارائه شده توجه کنیم در این حالت ها تعداد کمی موارد وجود دارد که ما می توانیم کنجکاوانه آنها را مورد توجه قرار دهیم با پرسیدن یک سؤال که از خودتان یا دیگران شما می توانید نقطه توجه تان را تغییر دهید برای مثال سؤالی مثل آیا تا به حال درباره پیچیدگی هایی که در آن پیشرفت این به خاطر چیزهایی که به وجود آورده ایم فکر کرده اید که میتواند باعث شود اعضای یک تیم یا همکاران فوراً همه جزئیات رنج‌آور یک پروژه را حذف کنند و در عوض همه سودمندی های عناوین  طولانی را مورد توجه قرار دهند آیا کسانی هستند که شما بشناسید که بتوانند وارد از این نوع ترقی سود ببرند.

 • درس بیست و دوم:

هر قدر ما جستجو کنیم خودمان را پیدا خواهیم کرد این را به خودتان ثابت کنید این آزمایش را امتحان کنید هر کجا که شما ایستاده یک دقیقه به اطرافتان نگاه کنید پس از خودتان بپرسید چه چیزی را قهوه ای می بینم از هر چیزی که این رنگی است یادداشت بردارید سپس چشمانتان را ببندید سپس هر چیزی را که سبز می بینید به یاد بیاورید احتمالاً به اندازه کافی سخت است که اگر شما قبلاً با چیزهای دور و برتان نا آشنا باشید.

قطعاً مبارزه سخت خواهد شما خیلی ساده هر چیزی را که قهوه ای است به یاد می آورید اما بسیاری از قسمت های خالی مشابه به هرچیزی سبز است نتیجه میگیریم چشمانتان را باز کنید و هر چیزی که سبز است توجه کنید تغییرات در هر چیزی که سبز است وجود دارد که در واقع ضربه به شماست به یاد داشته باشید جستجو کنید و شما باید بیابید.

سؤالات جادو می‌کنند(بخش دوم)

 

 • درس بیست و سوم:

اغلب بررسی موارد ممکن و یا غیر ممکن از طریق پرسیدن سؤالات انجام میشود لغات خاص و دستوراتی که در آنها استفاده شده اند می توانند باعث شوند که حتی موارد ممکن معین را هم بررسی نکنید یا به طور کامل آن را به دیگران واگذار کنید سؤال این است چرا من همیشه خودم خرابکاری می کنم برای مثال در مجموعه هایی که از پیشگویی های مطرح شده فرستاده است در واقع شما خودتان خرابکار هستید این زمانی است که ممکن نیست واقعاً این مورد مطرح باشد.

یاد بگیرید که فرضیات قبلی خودتان را تغییر دهید تا به نتیجه مورد نظر برسید.

مرجعی را پیدا کنید تا منافع جدید را ایجاد کند تا خودتان قدرتمند تر شوید از خودتان بپرسید چگونه این آزمایش مهارت های من را کامل می‌کند یا به چه علت ما فقط با هم رها می شویم چگونه روابط مان قوی تر می شود.

 • درس بیست و چهارم:

سؤالات جوابهای را به وجود می‌آورند که ظاهراً هیچ کدام وجود ندارد برای مثال من در حرفه خود شریفی داشتم که مقدار زیادی پول اختلاس کرده بود که در عمل این که مانع ورشکستگی شود همان موردی که من همیشه با آن توصیه می کردم من از خودم پرسیدم که چگونه من می توانم این وضعیت را تغییر بدهم چگونه می‌تواند باعث شود که شرکتی با شرایط بسیار بهتر وابسته قوی تر داشته باشم یا برعکس چگونه خرابی های شدیدتری را می تواند ایجاد کند این سؤالات توانایی را به من داد تا یک بخش آزاد و مجموعه‌های با موفقیت بالا از موارد تلویزیونی به وجود آورند که برای زندگی میلیون‌ها نفر از مردم مفید هستند اگر شما به آنچه در ابتدا می‌خواستید جواب ندهید آیا شما رها می شوید یا این سؤال برای شما باقی می ماند در بسیاری از مسیرهایی که مجبور هستید حرکت کنید آیا جواب هایی را که لازم دارید به دست می آورید.

 

 • درس بیست و پنجم:

موفقیت روزانه با تشریفات عالی برای خودتان ایجاد کنید هر روز صبح با حداقل ۲۳ جواب بلند شوید که هر یک از سؤالات بعدی را پاسخگو باشد در حالت این مدت که الهام‌بخش آنها است قرار دهید حمام آفتاب بگیرید اگر شما با یک جواب مشکل داشته باشید خیلی ساده کلمه توانست را اضافه کنید برای مثال اگر شما نمی‌توانید جواب این سؤال را بدهید که هم اکنون چقدر من درباره زندگی احساس شادی می کنم بپرسید چقدر می‌توانم از همین حالا درباره زندگی هم اگر بخواهم احساس شادی کنم سؤال های پر قدرتی که در صبح هنگام مطرح می‌شود شامل

 1.  چقدر من در مورد زندگی مهم اکنون خوشحالم چطور شاد می شوم چگونه این احساس برای من ایجاد می شود
 2.  چقدر هیجان در مورد زندگی وجود دارد چطور آن را هیجان انگیز کنند چگونه این احساسم ایجاد میشود.

 

 • درس بیست و ششم:

ادامه سؤالات قدرت صبح

 1. من نسبت به زندگی ام احساس غرور می کنم که اتفاق می‌افتد که من را مرور می سازد چگونه این احساس در من ایجاد می‌شود.
 2. چقدر بخاطر زندگی امروز هم از خدا سپاسگزارم چه اتفاقی می‌افتد که من به خاطر آن از خدا سپاسگزارم باشد چگونه این احساس در من ایجاد میشود.
 3. چگونه من اکنون از بسیاری از مواردی که در زندگی اتفاق می افتد لذت می برم چه اتفاق می افتد که زندگی برای من لذت بخش می شود چگونه این احساس در من ایجاد میشود.
 4. چگونه من می توانم در زندگی کنونی ام به انجام کاری بپردازم چه اتفاقی می‌افتد که مرا متعهد می کند چگونه این احساس در من ایجاد میشود.
 5. چه کسی را دوست دارم چه کسی مرا دوست دارد چه اتفاقی میافتد و چگونه من عاشق میشوم چگونه این احساس در من ایجاد میشود.
 6. سپس شما یاد خواهید گرفت که چگونه این موفقیت های روزانه را حتی بیشتر از تأثیرشان مورد توجه قرار دهید.

در مقاله بعدی در مورد جادوی سؤالات به سؤالات پر قدرت بعد از ظهر و پیگیری سؤالات صبح می پردازیم.

خوشحالیم که شما همراه وب سایت جالبکده هستید.

منبع:ویکیپدیا

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا